Informace - Taneční kurzy Sedlčany

Kurzy tance a společenského chování

Sedlčany

Přejít na obsah
Taneční kurzy
Taneční kurzy obsahují 11 lekcí, tři prodloužené lekce a závěrečný věneček.
Všechny tyto lekce jsou veřejné a rodiče jsou vítáni.
Taneční kurzy vedou lektoři Jana Ringesová a Jiří Švarc.

Prodloužené/závěrečný věneček
Odpolední kurzy mají prodlouženou a věneček vždy v pátek, večerní kurzy vždy v sobotu. Tyto slavnostnější večery se konají od 19.30 hodin. Prodloužená trvá do 23 hodin, Záverečný věneček do 24 hodin.
Vstup je povolen pouze ve společenském oblečení, což platí i pro rodiče a hosty!
V průběhu 3. prodloužené probíhá základní a semifinálové kolo taneční soutěže. Finále probíhá při Věnečku.
Při Závěrečném věnečku si absolventi tanečního kurzu předávají dárky, které se ukládají k vánočnímu stromku. Tyto dárky v druhé části večera rozdává sv. Mikuláš. Důležité je, nezapomeňte dárky podepsat!

Vstupenky
Vstupenky na prodlouženou, či Věneček se prodávají vždy v pátek při předcházející lekci kurzů. Zbývající vstupenky je možné zakoupit v předprodeji vstupenek v Turistickém informačním centru Sedlčany (náměstí TGM).

Zápis do tanečních kurzů
Termín zápisu do tanečních kurzů je vyhlášen prostřednictvím Kulturního kalendáře a též je uveřejněn na titulní straně internetových stránek tanečních kurzů. Zpravidla se jedná o datum v polovině května. Před tímto datem se žádné přihlášky nepřijímají! Na volná místa je možné se přihlásit i později.
Do tanečních kurzů se přihlašují jednotlivci i páry (především v první polovině kurzu se s ohledem k výuce partneři střídají).
Cena tanečních kurzů je oznámena spolu s termínem zápisu.

Fotografie
Snímky pořízené v průběhu lekcí tanečních kurzů (a snímky z předchozích let) je možné prohlédnout ve fotogalerii.

Ples tanečních
Čerství absolventi kurzů, ale především všichni milovníci společenských tanců jsou srdečně zváni na Ples tanečních, který se koná 26. ledna 2024.
Vstupenky na ples se prodávají zpravidla v průběhu závěrečného věnečku tanečních kurzů nebo poté v předprodeji vstupenek v Informačním centru Sedlčany, či přímo na plese.

V případě zájmu o další informace můžete své dotazy zasílat na adresu: tanecni-sedlcany @ email.cz
Návrat na obsah