Informace - Taneční kurzy Sedlčany

Kurzy tance a společenského chování

Sedlčany

Přejít na obsah
Taneční kurzy
Taneční kurzy obsahují 11 lekcí, tři prodloužené lekce a závěrečný věneček.
Všechny tyto lekce jsou veřejné a rodiče jsou vítáni.
Taneční kurzy vedou lektoři Jana Ringesová a Jiří Švarc.

Prodloužené/závěrečný věneček
Odpolední kurzy mají prodlouženou a věneček vždy v pátek, večerní kurzy vždy v sobotu. Tyto slavnostnější večery se konají od 19.30 hodin. Prodloužená trvá do 23 hodin, Záverečný věneček do 24 hodin.
Vstup je povolen pouze ve společenském oblečení, což platí i pro rodiče a hosty!
V průběhu 3. prodloužené probíhá základní a semifinálové kolo taneční soutěže. Finále probíhá při Věnečku.
Při Závěrečném věnečku si absolventi tanečního kurzu předávají dárky, které se ukládají k vánočnímu stromku. Tyto dárky v druhé části večera rozdává sv. Mikuláš. Důležité je, nezapomeňte dárky podepsat!

Vstupenky
Vstupenky na prodlouženou, či Věneček se prodávají vždy v pátek při předcházející lekci kurzů. Zbývající vstupenky je možné zakoupit v předprodeji vstupenek v Turistickém informačním centru Sedlčany (náměstí TGM).

Zápis do tanečních kurzů
Termín zápisu do tanečních kurzů je vyhlášen prostřednictvím Kulturního kalendáře a též je uveřejněn na titulní straně internetových stránek tanečních kurzů. Zpravidla se jedná o datum v polovině května. Před tímto datem se žádné přihlášky nepřijímají! Na volná místa je možné se přihlásit i později.
Do tanečních kurzů se přihlašují jednotlivci i páry (především v první polovině kurzu se s ohledem k výuce partneři střídají).
Cena tanečních kurzů je oznámena spolu s termínem zápisu.

Fotografie
Snímky pořízené v průběhu lekcí tanečních kurzů (a snímky z předchozích let) je možné prohlédnout ve fotogalerii.

Ples tanečních
Čerství absolventi kurzů, ale především všichni milovníci společenských tanců jsou srdečně zváni na Ples tanečních, který se zpravidla koná v lednu.
Vstupenky na ples se prodávají zpravidla v průběhu závěrečného věnečku tanečních kurzů nebo poté v předprodeji vstupenek v Informačním centru Sedlčany, či přímo na plese.

V případě zájmu o další informace můžete své dotazy zasílat na adresu: tanecni-sedlcany @ email.cz
Návrat na obsah